Pohodlné a zdravotně nezávadné spodní prádlo

Nakupování spodního prádla může být pro některé z vás příjemnou činností, ale když přijde na zkoušení vybraných modelů, spousta nakupujících znejistí.

Jestliže znáte své velikosti, můžete návštěvu kabinek, jež často ani nevytvářejí dostatečný pocit soukromí, zcela vynechat. Pak si ale můžete nákup prádla ulehčit úplně. Stačí navštívit internetový obchod a vše si zařídit z pohodlí domova. Vhodným řešením je BajecnePradlo.cz, v jehož širokém sortimentu naleznete jak dámské kalhotky a podprsenky, tak i pánské a dětské prádlo.

E-shop BajecnePradlo.cz na první pohled překvapí hezkým designem a uživatelsky příjemným prostředím pro nákup. Katalog zboží lze totiž velmi jednoduše procházet a efektivně v něm vyhledávat.

Po výběru druhu spodního prádla (dámské, pánské, dětské) může zákazník vybrat svůj typ (kalhotky, push-up podprsenky, tanga, slipy, boxerky a tak dále). Dále má možnost výčet jednotlivých kusů, které odpovídají zadaným parametrům, filtrovat podle výrobce a řadit podle názvu či ceny, a to jak vzestupně, tak sestupně. A že je z čeho vybírat…

spodní kalhotky.jpg

Nabídku zaplňuje hned několik desítek módních a kvalitních modelů spodního prádla italských značek. Podprsenky značek Lormar, Síélei, Cottonella, Jolidon či Leilieve; kalhotky od výrobců Slight Emy, Cotonella, Bellissima, Lovelygirl, Caress a mnoho dalších.

Internetový obchod BajecnePradlo.cz nabízí svým zákazníkům pestrý sortiment prádla vyrobeného z rozličných materiálů a v různých barevných provedeních a střizích.

Spodní prádlo, kalhotky či podprsenky jsou dostupné ve všech velikostech. Pokud si nejste jistí přesnými rozměry dané velikosti, můžete nahlédnout do velikostní tabulky, na niž naleznete odkaz v menu po levé straně. V přehledně zpracované tabulce vyčtete všechny důležité délky, jež jsou uvedené v centimetrech, včetně evropských značení. Pomocí ševcovského metru se tak doma můžete jednoduše přesvědčit, která velikost vám bude sedět nejlépe.

Zkrátka nepřijdou děti ani muži, kteří mohou vybírat ze 2 typů provedení – slipy a boxerky – a to od výrobců PierreCardin a Gasolino. Samozřejmostí je celá je škála velikostí a několik možných materiálů, konkrétně bavlny, modalu a elastanu.

dětské kalhotky.jpg

Pro ty nejmenší nabízí obchod prádlo Emy bimba a Emy Bimbo, jež se obměňuje každé dva týdny.

Platit lze dopředu bankovním převodem nebo na dobírku. Při nákupu nad 1 500 Kč a při platbě převodem neplatíte žádné poštovné, proto neváhejte, vezměte do ruky metr a nakupte pohodlné a atraktivní spodní prádlo teď hned.

Pohodlné a zdravotně nezávadné spodní prádlo patří do témat
 • Bezešvé Marina 10.12.2014 12:14:28

  Ahoj, pěkný článek. Já dávám přednost bezešvému prádlu. Momentálně hledám pro svého partnera bezešvé boxerky a už jsem asi našla:
  http://www.trenyrkarna.cz/153-panske-boxerky-bezesve


Oblečení a boty patří do témat

Adresář

Poradna na téma Oblečení a boty

Diskutujte na téma Oblečení a boty

Píšeme jinde
 • Jak žít s bezlepkovou dietou

  Jak žít s bezlepkovou dietou

  Nedávno jste zde měli možnost číst článek o celiakii. Dozvěděli jsme se, co to je, jak se toto onemocnění projevuje a něco málo z historie. Dnes bychom vás rádi seznámili se vznikem této choroby, ale hlavně s tím, jak vybírat potraviny a jak vařit pro ty, kteří mají takzvanou bezlepkovou dietu.

 • 6 nejlepších receptů na jablečný štrúdl

  6 nejlepších receptů na jablečný štrúdl

  Křehké, voňavé a plné jablíček - takové jsou domácí štrúdly. Tažené těsto a ovocnou náplň lze připravit podle klasického receptu, ale vyplatí se odhodit strach z novot a těsto třeba zjemnit jogurtem, ozvláštnit pivem a do náplně přidat i jiné suroviny pro zvýraznění chuti.Zdravě.cz na Facebooku